Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Nasıl Satın Alınır?
Satın almak istediğiniz versiyon ve paketin altındaki "satın al" butonuna tıklayarak kredi kartına 12 aya varan taksitlerle satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile alımlarınız tamamen güvenli ve shopier alt yapısı ile çalışmaktadır. 256 Bit Güvenli Şifreleme methodu bulunmaktadır. EFT veya Havale seçeneği ile satın almak isterseniz eğer bize ulaşarak güncel banka hesap bilgilerimizi alabilirsiniz.
Ne Satıyorsunuz?
Biz yazılım satıyoruz. Sunucu, hosting veya domain satışı yapmıyoruz
Paket Fiyatlarına Sunucu veya Domain Dahil Mi?
Hayır. Biz sadece yazılım satıyoruz
Scripti Kendi Sunucumda Kullanabilir Miyim?
Evet. Biz aldığınız pakete göre scripti direk sunucunuza kuruyoruz. Açık kaynak paketlerinde ise dosyaları teslim ediyoruz.
Her Ay veya Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
Hayır. Tek seferde ödeme yaptığınız anda sonsuza dek kullanım sağlarsınız. Aylık, yıllık tarzı satış politikamız bulunmamaktadır.
Açık Kaynak Olan Paketler Tamamen Açık Mı?
Evet. Açık kaynak olarak satış yaptığımız paketlerimizde şifreli tek bir satır bile bulunmamaktadır ve tamamen açık olup geliştirilmeye oldukça müsaittir.
İade Şartları Nedir?
Açık kaynak olarak satış yaptığımız paketlerde kesinlikle geri iade yoktur. Lisanslı paketlerde ise şifrelediğimiz dosyalar başına ücreti alıp geri kalanını size iade etmekteyiz. Sebebi ise şifrelenen dosyalar için dolar bazında şifreleme firmalarına ücret ödememizdir. Bu nedenle sistem özelliklerini ve yeterliliklerini iyice inceleyip firmanızın bulunduğu sektöre uyumluluğunu titizlikle irdeleyiniz.
Firmamızın Sorumlu Olmadığı Durumlar Neler?
Biz sisteminizi sorunsuz bir şekilde kuruyoruz ve defalarca kontroller sağlıyoruz. Buna rağmen zamanla sunucudaki değişimler veya güncellemeler ile oluşabilecek hatalardan biz sorumlu değiliz. Oluşan problemlerin akabinde kontrol sağlar ve gerekli düzenlemeler için bilgilendirmeler yaparız. Bize danışılmadan yapılacak taşıma işlemleri ile oluşabilecek hatalardan da kesinlikle biz sorumlu değiliz. Ayrıca yazılım kodları üzerindeki geliştirme veya düzenleme-değiştirme işlemlerinde de tamamen müşteri sorumludur. Bu sebeple işlem yapmadan önce yedek almayı unutmayınız.
Ek Geliştirmeler Yapıyor Musunuz?
Tabii ki. İsteklerinizi bize iletişim bilgilerimiz dahilinde ileterek neler ekletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz. Yazılımcılarımız ile yapacağımız toplantılar sonrasında size işleminiz için toplam tutar ve teslim süresini belirtiyoruz. NOT : Eklenti ücretleri script ücreti ile doğru orantılı olarak ilerlemeyebilir. Bu nedenle yaptırmak istediğiniz eklentiler için aldığınız fiyatlar, script ücretiyle baz alınamaz.
Sorularıma Cevap Arıyorsanız Destek Talebi Açabilir Veya Whatsapp Hattından Yazabilirsiniz.
Sorularıma Cevap Arıyorsanız Destek Talebi Açabilir Veya Whatsapp Hattından Yazabilirsiniz.
Hosting Domain Nedir ? Nasıl Alınır Bilmiyorum !
Eğer Hali Hazırda Bir Hosting Ve Alan Adınız Yoksa Veya Nasıl Alındıgını Bilmiyorsanız Sizin Yerinize Biz Alıp Anahtar Teslim Şeklinde Sitenizi Teslim Ediyoruz. Detaylı Bilgi İçin İletişim Kısmından Yazınız.
Detaylı Bilgi İçin Arayınız